Jindro Tovaryš Crossfit

Jindro

Kde ma nájdete?

Trénujem v športovej hale Mladosť v gyme, ktorý sa volá Reebok CrossFit Bratislava.

Zobraziť na mape>

Moje dosiahnuté úspechy

  • ukončená FTVŠ Šport a zdravie, špecializácia Fitness
  • TRX suspension training
  • certifikát klasická a športová masáž
  • CrossFit level 1 training course (Miláno) jún 2011
  • CrossFit olympic lifting course (Granger, Indiana, USA) február 2013

športové úspechy

  • 33. miesto na European regionals CrossFit Games (Kodaň) ako jediný spomedzi Slovákov, Čechov a Poliakov
  • 1. miesto na súťaži RCFFC (Reebok CrossFIt fitness championship) v Krakowe. Bola to súťaž medzi mužmi a ženami zo Slovenska, Čiech a Poľska.
  • 4. miesto na Univerziáde vo vzpieraní v kategórií do 77kg
  • vyhral som niekoľko súťaží v CrossFite na slovenskej úrovni

Čo precvičujem/trénujem?

V súčasnosti sa venujem len CrossFitu. Či už ako tréner, alebo ako športovec. Hlavne sú to skupinové tréningy, ale som k dispozícií aj ako osobný tréner. Keď som začínal s osobnými tréningami, tak som robil TRX trénera, prípadne osobné tréningy aké väčšina ľudí pozná z fitness centier. Ale keďže sám na sebe vidím, že CrossFit má oveľa funkčnejšie účinky na organizmus, tak som ostal pri ňom, aj čo sa týka trénovania. Myslím si, že tréner musí byť na 100% stotožnený s tým, čo robí, aby to robil s chuťou, a tým aj klienti skôr pochopia celkovú filozofiu CrossFitu.


V čom vám viem poradiť?

Nie som človek, ktorý zostavuje tréningové programy cez internet a pýta si za to peniaze. Myslím si, že to je alibizmus. Viem ľudom poradiť, ako majú trénovať, čo by mali zlepšiť v rámci tréningu, čoho by sa mali vyvarovať. Áno, poradím aj čo sa týka výživy a suplementácie, aj v tejto sfére som si toho už veľa preskákal. Mám skúsenosti s trénovaním úplných začiatočníkov, až po vrcholových športovcov. Tí, ktorí ma poznajú vedia, že som úprimný človek a na otázky typu: "čo mám cvičiť, aby som mal do leta kocky na bruchu.. " sa len pousmejem a poviem: "CrossFit". Je naozaj pre každého, kto má chuť cvičiť. Ten, kto ju nemá, nech za mnou nechodí. Samozrejme, rád ľudí motivujem a myslím, že to robím dobre, ale tí ktorí šport ako taký nemajú radi, tak tým sa pomôcť dá len veľmi ťažko. CrossFit funguje na 100%. To dokážem zaručiť každému. Ale musia tomu veriť a pochopiť jeho základné princípy.


Prečo milujem svoju prácu?

CrossFit ma zaujal, kvôli jeho variabilite, kreativite, komunite, súťaživosti, progresívnosti. Zoznam jeho výhod je nekonečne dlhý, každý si v ňom niečo nájde. Či už jeho zámerom je len cítiť sa dobre, alebo sa prepracovať na medzinárodnú súťaž. Neviem, či mám nejaké motto, alebo nejakú múdru vetu stiahnutú z internetu, ktorou by som sa riadil. Predsa mi jedna ostáva v pamäti : "How you do anything is how you do everything". A myslím, že to vystihuje to, prečo sú ľudia úspešní, alebo neúspešní pri stanovení svojich cieľov. A v tom vám dokážem byť nápomocný.

Produkty Reebok

Pánske bežecké tričko Bežecká obuv Realflex High-top topánky Classic Pánska CrossFit obuv Dámska mikina
Objaviť všetky produkty Reebok>
Copyright Reebok © 2018       
Made by TRIAD Advertising. Powered by SIMPLE WEB