Alexandra Žáčiková Dance joga

Alexandra

Kde ma nájdete?

Riverpark Dance School, Body Energy Club, Elle Dance, divadlo Meteorit

Moje dosiahnuté úspechy

  • Vysoká škola múzických umení v Bratislave
  • New York – Brodway dance centre
  • Armádny umelecký súbor, Nová scéna, Aréna, divadlo Meteorit, Vlasy, Picture Horror Rocky Show, Snehová kráľovná, Romeo a Júlia, Café Rozkokoš, televízne reklamy – T-Mobile, Panasonic a iné...
  • ExtravaDansa – personal manager, hlavný choreograf a tréner
  • 30 ročná tanečná prax
  • 20 ročná pedagogická prax
Zobraziť celý blog> Čítať článok>

Čo precvičujem/trénujem?

Dance joga

Je príjemná symbióza jogy, posilňovacích cvičení a strechingu s tanečnými prvkami. Je určená pre rôzne vekové kategórie. Je vhodná pre začiatočníkov, ale i pre pokročilých tanečníkov, či športovcov.

Moderný tanec

Viacero tanečných techník ako napr. jazz, balet, hip hop, limon. Mojou doménou je tanečný štýl Jazz, ktorý vychádza z afroamerických tancov. Je to polycentrický tanec, pri ktorom sa izolojujú jednotlivé časti tela do rôznych rytmov. Zlučujem a kombinujem rôzne techniky a vytváram tak z mojich študentov univerzálnych tanečníkov.

Streching

Môžte byť silný, rýchly, vytrvalý, chudý, dobre vyzerajúci a relatívne zdravý muž, ale ak zanedbáte strečing, problémy na seba nenechajú čakať. Buď formou zranenia, alebo v podobe pomaly a nenápadne prichádzajúcich problémov, napr. s chrbticou. Ako učiteľ jógy rýchlo odhalím problémové partie a začneme na nich aktívne pracovať. 


V čom vám viem poradiť?

Skupinový tanečný lektor

Skupinové cvičenia – začiatočníci aj pokročilí – viem nájsť takú symbiózu cvikov, aby si každý prišiel na svoje. Dokážem vytvoriť pozitívnu energiu z pohybu tak, že sa človek bude cítiť lepšie.

Osobný tanečný lektor

Viem naučiť tancovať aj „drevo“. Vycítim, kde má študent psychologický, alebo fyzický blok v pohybe a svojimi metódami ho odstránim.

Choreograf

Viem vytvoriť tanečnú choreografiu na akýkoľvek účel. Vďaka bohatej praxi, širokému záberu tanečných štýlov a vcíteniu sa do zákazníkových túžob dokážem vytvoriť umelecký zážitok.

Detský lektor

Deti sa radi hrajú a tak sa hrám s nimi. Máme dobrý vzťah a formou hry sa prirodzene učíme stále nové tanečné prvky. Aj keď mám strednú pedagogickú a vysokú pedagogickú školu tanca, o deťoch ma naučili najviac samé deti. 

Produkty Reebok

Dámske legíny Mikina s kapucňou Tanečná obuv Tanečná obuv Topánky Reebok Classic
Objaviť všetky produkty Reebok>
Copyright Reebok © 2018       
Made by TRIAD Advertising. Powered by SIMPLE WEB