Spoznaj svojho trénera

Jindro

Jindro Tovaryš

Crossfit

Jindro sa minulý rok ako jediný zo Slovenska, Čiech a Poľska, z celkového počtu viac ako 4600 športovcov, alifikoval na európske CrossFit games, ktoré sa konali v Kodani. Na Games postupoval z 29.miesta a na koniec sa umiestnil na 33. mieste.

Viac o Jindrovi>

Alex vyštudovala Vysokú školu múzických umení, zúčastnila sa stáže v New Yorku – v Brodway dance centre, ma 30 ročnú tanečnú prax, ale aj prax ako personal manager a hlavný choreograf a tréner ExtravaDansa.

Viac o Alex>

Alexandra Žáčiková

Dance joga

Alexandra
Helena

Helena Ballová

Pilates

Helena je jedinou International PortDeBras Presenterkou na Slovenku. Inštruktorkou skupinových lekcií je od roku 1995. Získala certifikát na PortDeBras® medzi prvými na Slovensku. Prezentovala ho v Čechách aj na Mallorce.

Viac o Helene>

Lea je inštruktorka IFAA Licencia A a 1. triedy aerobiku, garant aerobiku SZRTVS na Slovensku, získala Step diplom, Body work diplom, Bosu diplom, Body pump Fx diplom.

Viac o Lei>

Lea Grančič

Aerobic

Lea
Peter

Peter Országh

CrossFit

Peter je kondičný tréner, venuje sa CrossFitu, rozvoju kondičných a koordinačných schopností, rozvoju a zvýšeniu sily, výbušnosti a vytrvalosti. Špecializuje sa hlavne na funkčný tréning a CrossFit.

Viac o Petrovi>

Martin je držiteľom viacerých certifikátov v oblasti športu ako napríklad SM systém, TRX, RIP trainer, bosu. Je certifikovaným výživovým poradcom pre Metabolic Balance, držiteľom medzinárodného platného certifikátu ako výživový poradca, od agentúry Nutris v Prahe.

Viac o Martinovi>

Martin Roháček

Výživový poradca a osobný tréner

Martin
Jaroslav

Jaroslav Pávek

Ashtanga Yoga

Odštudovaných viac ako 1000 hodín, registrovaný v Yoga Alliance USA ako "Experienced Registred Yoga Teacher" a Yoga Alliance USA ako "Registred Yoga School" - vedenie certifikovaných jogových učiteľských tréningov.

Viac o Jaroslavovi>

Ivana je dlhé roky profesionálnou tanečníčkou a choreografkou. Preslávila sa v tanečnej show Let´s Dance a na rôznych súťažiach.

Viac o Ivane>

Ivana Surovcová

Tanec

Ivana
Jany

Jany Landl

Osobný tréner

Jany je osobný tréner a inštruktor vedených hodín Bodyfight, Body pump a Fit box. Pripravuje aj súťažiacich na Rebook Spartan Race.

Viac o Janym>

Produkty Reebok

Dámska tréningová bunda Tréningové tričko Tréningové tričko Tanečná obuv Tréningové tričko
Objaviť všetky produkty Reebok>
Copyright Reebok © 2019       
Made by TRIAD Advertising. Powered by SIMPLE WEB