DeepWORK™ je správnym štartérom pred letom

RTA: v čom spočíva cvičenie DeepWORK?

Lea: DeepWORK™ je funkčný skupinový tréning, pod dohľadom inštruktora, pri ktorom využívame len váhu svojho tela. Je to atletický, jednoduchý, vysoko intenzívny a úplne iný cvičebný program, v porovnaní s cvičebnými programami, na ktoré sme boli doposiaľ zvyknutí.

RTA: odkiaľ toto cvičenie pochádza?

Lea: Jeho program bol vytvorený švajčiarskym prezentérom, tanečníkom a choreografom Robertom Steinbacherom.  Je inšpirovaný filozofiami  pohybu ďalekého východu v kombinácii s funkčným tréningom. Hodina deepWORK™ vychádza z princípu Yin&Yang a ich rozdielnymi energiami, ktoré sú v pohybe využívané: sila a relaxácia, nádych a výdych, napätie a uvoľnenie.

RTA: ako prebieha štandartná hodina DeepWORK-u?

Lea: Hodina prechádza energetickými fázami, počas ktorých striedame silovú a kondičnú záťaž, napätie a uvoľnenie. Cvičenie maximálne zapája a naťahuje svaly, formuje telo a zároveň je to výborný kardio-vaskulárny tréning. Dôležitou úlohou  cvičenia je i obnova telesnej a duševnej energie.

RTA: pre koho je cvičenie určené a ktoré partie sú najviac zapájané?

Lea: DeepWORK™ využíva atletické pohyby a cvičenia známe z posilňovne, ale i z bežného života. Tréning je rovnako určený pre mužov i ženy.

Copyright Reebok © 2018       
Made by TRIAD Advertising. Powered by SIMPLE WEB