Vitajte na stránke Reebok Training Academy

Práve ste sa s nami vybrali na cestu za zdravím, kondíciou a dobrým pocitom z vlastnej osobnosti.

RTA má ambíciu byť vašim virtuálnym cvičebným prostredím, kde môžete konzultovať akékoľvek otázky s našimi vybranými odborníkmi. Ide o profesionálnych trénerov a poradcov aerobiku, tanca, jogy, CrossFitu a zdravej výživy. Reebok Training Academy je oslavou ľudí, ktorí pretvárajú život aktívnym životným štýlom. Cieľom je ukázať, ako môže aktívny životný štýl inšpirovať ľudí k tomu, aby žili svoj život so zanietením a pocitom zmysluplnosti – zároveň k tomu inšpirovali aj ostatných. Live With Fire je hlavnou myšlienkou tejto stránky ako aj zároveň mottom celosvetovej kampane značky Reebok.

   

Naším úsilím bude priniesť vám čo najefektívnejšie tréningové programy, ktoré pre vás individuálne pripravia naši odborníci. Prinesieme vám všetky trendy vo fitness svete, aby bolo pre vás cvičenie, ktoré si vyberiete zábavou ale zároveň čo najbezpečnejšie a účinné. Samozrejme k tomu patrí aj správna životospráva a motivácia.

Ďakujeme, že ste priaznivcom značky Reebok a urobíme všetko preto, aby ste v nej dosiahli výsledky, ktoré od seba očakávate – LIVE WITH FIRE!

kto sa o teba postará

najbližšie eventy RTA

Produkty Reebok

Bežecká obuv Pánska mikina Tréningová mikina Delta Tréningová mikina Delta Dámske tielko
Objaviť všetky produkty Reebok>
Copyright Reebok © 2019       
Made by TRIAD Advertising. Powered by SIMPLE WEB